.

קורס עקרונות הנטורופתיה - דיגיטלי

Naturopathy Principles e-course

הקורס מוכר ע"י ההתאחדות הישראלית לבריאות משלימה
המוכרת ע"י האיגוד האירופאי לנטורופתיה UEN

 נטורופתיה היא שיטת-על וזרם מערבי של רפואה משלימה הכולל מגוון שיטות טבעיות, לא פולשניות, המקדמות בריאות, מניעה וריפוי עצמי. הנטורופתיה מבוססת על עקרון הויטליזם - קיומו של כוח חיים פנימי מרפא. באופן מסורתי היתה מבוססת יותר על ניסיון עממי מסורתי במקומות שונים בעולם.

הנטורופתיה המודרנית הינה שיטת-על מבוססת ראיות, המשתמשת בידע המסורתי שנצבר בתרבויות מכל העולם. השיטה משתלבת כרפואה משלימה לרפואה הקונבנציונלית ומכירה בחשיבות הבדיקות הרפואיות והאיבחונים.

הטיפול הנטורופתי מיועד למניעה ולמצבי בריאות כרוניים ולא לטיפולי חירום מצילי חיים.

עקרונות הנטורופתיה מפרטות את התפישה ואת הגישה הנטורופתית.

עקרונות הנטורופתיה הוא המקצוע הבסיסי ביותר במסלול לימודי הנטורופתיה.

בוגרי קורסים מספרים:

כישראלי שירד לארה"ב, אני שמח שיש אפשרות ללמוד קורס כזה מרחוק. עברית היא שפת האם שלי ולכן העדפתי קורס זה על פני קורסים דומים באנגלית. הופתעתי לטובה מהיקף הקורס העשיר בפרטי פרטים. חייב לציין שגם השירות מרחוק היה מקצועי, מהיר ולבבי. אשמח להגיע לביקור בגיחה הבאה שלי לישראל.

ל.ה., לאס וגאס, נבאדה, ארה"ב

זה לא הקורס הראשון שאני לומדת במכללת איתן וזאת כי אני מרוצה מאיכות החומר ברמה גבוהה מאוד והתמיכה המיידית כמעט בכל אמצעי ההתקשרות [טלפונים, מסרונים, ווצאפ, זום, אימיילים וכד']. מרוצה מאוד מהקורס וממליצה לכל מי שמתעניין.

ג.ח., חדרה

התלבטתי אם להירשם לקורס הדיגיטלי, אבל עקב אילוצי מרחק וזמן זה מה שעשיתי. הופתעתי מכמות החומר והמצגות המושקעות ברמה גבוהה. היחס היה אישי וענו במהירות על כל שאלה, בכל הערוצים שבחרתי: מיילים, ווצאפים וזום. היחס ראוי לשבח. תודה על חוויה טובה. ממליץ בחום.

ע.צ., רמת גן

לקבלת תוכנית הלימודים, מלאו ושלחו את הטופס

© כל הזכויות שמורות למכללת איתן בראשות ד"ר איתן לוי PhD - טלפון/ווצאפ 052-2548381

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.