.

קורס תזונה טבעית [דיגיטלי] 

Natural Nutrition e-course

הקורס מוכר ע"י ההתאחדות הישראלית לבריאות משלימה
המוכרת ע"י האיגוד האירופאי לנטורופתיה UEN

"יהיו מזונותיך תרופותיך ותרופותיך מזונותיך" - היפוקרטס, הרמב"ם

בקורס לומדים כיצד תזונה טבעית מסייעת לבריאות, למניעת מחלות ולהתרפאות. 

גוף האדם זקוק למזון מזין ולא למזון עשיר בקלוריות "ריקות" [ג'אנק פוד].

מצד אחד מחקרים מצביעים על הקשר בין צריכת מזון לא בריא [כמו בתזונה האמריקאית הסטנדרטית SAD] לבין מחלות כרוניות, בפרט השמנת יתר, סוכרת, מחלות לב וכלי דם וסרטן. אם טרם צפיתם, מומלץ לצפות בסרטון הדוקומנטרי Supersize Me על בחור שניזון במשך חודש מג'אנק פוד והשפעתו המזיקה לבריאותו.

מצד שני מחקרים שחקרו אוכלוסיות בריאות מאריכות חיים בתוך "האזורים הכחולים", מצאו אנשים שחיים בגילאי 100 ומעלה ומנהלים חיים פעילים ומלאים. במסגרת אורח החיים הבריא שהם מנהלים, תזונתם מבוססת בעיקר על אוכל טרי מהצומח [לרוב אורגני, נקי מרעלים] - ירקות, פירות, דגנים מלאים, שמן זית, קטניות ואגוזים. לעיתים בתוספת מוצרים טריים מהחי, בעיקר - דגים, גבינות עיזים וכבשים. 

תעשיית המזון המודרנית, בפרט תעשיית המזון המהיר, מייצרת מזון עתיר קלוריות, עני בערכים תזונתיים, שככלל מכיל חבירי מזון מלאכותיים מזיקים [חומרי שימור, טעם, ריח וכו']. אופן הכנת המזון התעשייתי אף הוא פוגע בערכים התזונתיים של המזון וברוב המקרים הופך אותו למזיק. מזון תעשייתי הוא מזון נטול חִיּוֹת הנדרשת לשמירה על בריאות תקינה.

תזונה טבעית היא חלק מיישום הגישה הנטורופתית, המבוססת על 6 עקרונות יסוד לשמירה על הבריאות.

* הקורס דיגיטלי מתוקשב - כלומר דרך המחשב

בסיום הקורס, לאחר מעבר המבחנים בהצלחה מקבלים 

תעודת בוגר קורס תזונה טבעית

מכללת איתן

המכללה מוכרת באגודה האירופאית לנטורופתיה
והתעודה מאפשרת ביטוח אחריות מקצועית

מנחה הקורס: ד"ר איתן לוי PhD
מומחה רב-תחומי לרפואה טבעית

כישראלי שירד לארה"ב, אני שמח שיש אפשרות ללמוד קורס כזה מרחוק. עברית היא שפת האם שלי ולכן העדפתי קורס זה על פני קורסים דומים באנגלית. הופתעתי לטובה מהיקף הקורס העשיר בפרטי פרטים. חייב לציין שגם השירות מרחוק היה מקצועי, מהיר ולבבי. אשמח להגיע לביקור בגיחה הבאה שלי לישראל.

ל.ה., לאס וגאס, נבאדה, ארה"ב

זה לא הקורס הראשון שאני לומדת במכללת איתן וזאת כי אני מרוצה מאיכות החומר ברמה גבוהה מאוד והתמיכה המיידית כמעט בכל אמצעי ההתקשרות [טלפונים, מסרונים, ווצאפ, זום, אימיילים וכד']. מרוצה מאוד מהקורס וממליצה לכל מי שמתעניין.

ג.ח., חדרה

התלבטתי אם להירשם לקורס הדיגיטלי, אבל עקב אילוצי מרחק וזמן זה מה שעשיתי. הופתעתי מכמות החומר והמצגות המושקעות ברמה גבוהה. היחס היה אישי וענו במהירות על כל שאלה, בכל הערוצים שבחרתי: מיילים, ווצאפים וזום. היחס ראוי לשבח. תודה על חוויה טובה. ממליץ בחום.

ע.צ., רמת גן

לקבלת תוכנית הלימודים המלאה  [סילבוס]
מלאו ושלחו את הטופס

© כל הזכויות שמורות למכללת איתן בראשות ד"ר איתן לוי PhD - טלפון/ווצאפ 052-2548381

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.